15.7 C
Brno
Pátek, 24 května, 2024
- Reklama -časopis
DomůPro ženyNávod na odstranění kruhů pod očima

Návod na odstranění kruhů pod očima

Kruhy pod očima jsou estetickým problémem, který trápí mnoho žen. Naštěstí stále přibývá účinných způsobů, jak se jich zbavit.

Právě v zimním období, kdy naše pleť povadne, ztrácí vitalitu, barvu a hydrataci, se zvýrazňují naše chybičky krásy.

Jedním z velmi častých problémů jsou kruhy pod očima. Lehce přijdou a těžko se jich zbavuje. Stačí trochu stresu, probdělá noc a už se nepěkně vyjímají na naší tváři.

První pomocí je korektor, jenže ani ten nejlepší na světě nezamaskuje kruhy pod očima tak, jak bychom si představovali.

Tato estetická chybička krásy může být geneticky podmíněna, v takovém případě se jí zbavuje hůře. Kruhy pod očima nabyté během života dokážeme ovlivnit několika způsoby.

Mezi nejúčinnější patří dostatek spánku, správná životospráva, dostatek pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu, vyhýbání se stresu a zdravý pitný režim.

Příčiny vzniku kruhů po očima
Genetická predispozice
Nedostatek spánku, únava
Stres
Dehydratace
Nesprávná životospráva

Nemoc. Kruhy pod očima se zvýrazňují například při anémii.
Alergie. Kruhy pod očima jsou jedním z výrazných projevů alergie. K jejich potlačení je nutná léčba alergie a jejích symptomů.

Tipy pro odstranění kruhů pod očima
Úprava životosprávy, pitného režimu, dostatek pohybové aktivity na čerstvém vzduchu, dostatek spánku, eliminace stresu.
Na kruhy pod očima pomáhá také maska. Použijte speciální masku nebo si jednoduše naneste krém na oči ve větší vrstvě a nechte působit.

Speciální gelové masky, které se vloží do chladničky nebo naopak zahřejí a položí na oči. Doporučuje se jejich aplikace 15 minut denně. Při použití nastudeno zbavují oči podráždění, redukují kruhy po očima, eliminují otoky a váčky a zpevňují oční okolí. Při použití nateplo uvolňují oční okolí, zbavují křečí, tiší bolest.
Mikromasáž očního okolí. Svěřte se do rukou odbornice v kosmetickém salonu.

Aplikace kyseliny hyaluronové. Oční partie jsou mimořádně citlivé, proto se svěřte s touto procedurou skutečně zkušenému odborníkovi.
Chirurgický zákrok.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek