24.8 C
Brno
Pondělí, 22 července, 2024
- Reklama -časopis
DomůPro ženyJak zařadit do šatníku kožešiny tak, abyste to nepřehnali

Jak zařadit do šatníku kožešiny tak, abyste to nepřehnali

Zlaté módní pravidlo „méně je více“ zaútočilo i na kožešiny. Naučte se správně kombinovat chlupatou módu.

Výzvy ochranářů zůstaly opět nepovšimnuty, kožešina jako materiál se stala hitem sezóny. Naštěstí, nejčastěji jen jako detail, lem či ozdoba.

A to na čemkoli, kde se dá přišít nebo připnout. Návrháři jí nešetřili. Objevila se v luxusních kolekcích i ve všech standardních značkách jako symbol zimy.

Stačí detail
V této sezóně je důležitý kožešinový efekt. Kousek luxusu v podobě pravého chlupatého límce si můžete dopřát bez pocitu viny. Pokud je odepínací, stačí jeden a nosí se ke všemu.

Límečky
Kožešinový límec zdobí tuto sezónu nejen kabáty a bundy, ale také svetry, tuniky, šaty. Syntetické verze napodobují pravé kožešiny a hýří barvami.

Syntetika i originál jsou k nerozeznání, dokonce se vzájemně kombinují, což bylo kdysi nepřípustné.

Jen jako ozdoba
Investice do drahého kožichu je tuto zimu zbytečná. Móda hýří chlupatými kousky menších rozměrů. Platí to pro elegantní, městské i sportovní outfity.

Štóly
Pás kožešiny zvaný štóla se ze společenské módy přesunul na den. Udělat dojem tak můžeme při každé příležitosti.

Styling s nejrůznějšími druhy kožešin překvapuje barevností a vynalézavostí. Štóla se nosí přes zimní plášť, pulovr, šaty i halenku.

Lemy
Ve skříni babičky je třeba pohledat chlupaté poklady. Staré kousky lze rozstříhat a využít k módnímu lemování rukávů sak, kabátů, šatů, svetrů i rukavic.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek